Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Laboratuvarı (ARLAB), Dokuz Eylül Üniversitesi öncelikli olmak üzere, tüm akademik personel ve öğrencilere ait tez, münferit ve multidisipliner araştırma projeleri ile Tıp Fakültesi Özel Çalışma Modülleri (ÖÇM) projelerinin gerçekleştirilmesi için laboratuvar ortamı, araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti sağlamak ve kurum içinde araştırma kültürünün geliştirilmesi için eğitim etkinlikleri gerçekleştirmek üzere kurulmuş araştırma laboratuvarıdır
2002 yılında üniversitemiz Tıp Fakültesi bünyesinde yer alan Öğrenme Kaynakları Merkezine bağlı olarak kurulan Araştırma Laboratuarı- ARLAB, açılışından bugüne temel ve uygulamalı araştırma niteliğindeki akademik projelere destek vermekte, kurumlar arası iş birliği ve ortak çalışma kültürünün yaygınlaştırılmasında rol oynamakta ve eğitim etkinlikleri ile bilgilerin yayılımını sağlayarak bilimsel altyapı sağlamaktadır.
ARLAB, DEÜ mensubu tüm araştırmacılara açıktır. Tıpta Uzmanlık, Yüksek Lisans, Doktora tez projeleri ile herhangi bir kaynak tarafından desteklenen projelerin yanı sıra, ön deneme niteliği taşıyan çalışmalar ARLAB’da gerçekleştirilebilir.
ARLAB; Tıp Fakültemiz temel ve klinik bilimlerine ve diğer fakültelerin tüm mensuplarına; araştırma projelerinde gereken desteği vermek amacıyla mevcut altyapısını geliştirmek için yeni cihaz alım çalışmaları devam etmektedir
ARLAB NEREDE? - ARLAB’A NASIL ULAŞIRIM?
ARLAB, Temel Bilimler binasının zemin katında yer almaktadır.
0232-412-4675 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
ARLAB koordinatörü;
Doç. Dr. İlkay AKSU 0232 412 4461 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
ARLAB koordinatör yardımcıları;
Doç.Dr. Zahide ÇAVDAR 0232 412 2617-  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Dr. Öğr. Üyesi Mehtap YÜKSEL EĞRİLMEZ 0232 4122606 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Dr. Öğr. Üyesi Nevcivan GÜLDAŞ 0232 412 9645 - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
adreslerinden ulaşabilirsiniz.
ÇALIŞMA SAATLERİ
ARLAB’daki araştırma etkinlikleri 08.30-17.30 saatleri arasında sürdürülebilmektedir.

 

 

 

 

 

arlab resim2002 yazında üniversitemiz Tıp Fakültesi bünyesinde yer alan Öğrenme Kaynakları Merkezine bağlı olarak kurulan Araştırma Laboratuarı- ARLAB, açılışından bugüne artan ilgi ile karşılanmıştır.
>>DEVAMI>>