Pedagojik Formasyon Web Sayfası

Öğrenci bilgilerinize ve ders kayıt bilgilerinize bu sayfadan erişebileceksiniz.


Hafta İçi Final Sınav Programı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
BUCA EĞİTİM FAKÜLTESİ 2012 - 2013 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
PEDAGOJİK FORMASYON FİNAL SINAV PROGRAMI

 

GÜN

 

SAAT

A Şubesi

B Şubesi

DERS

DERS

 

 

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

 

 

17:00 – 17:50

Gelişim Psikolojisi
Aslı Uzbaş

Program Geliştirme
Necip Beyhan

 

 

18:00 – 18:50

Gelişim Psikolojisi
Aslı Uzbaş

 

09.01.2013 FİNAL

Program Geliştirme
Necip Beyhan

 

09.01.2013 FİNAL

 

 

19:00 – 19:50

Program Gel.
Metin Mısırlı

Gelişim Psikolojisi
Aslı Uzbaş

 

 

20:00 – 20:50

Program Gel.
Metin Mısırlı

 

09.01.2013 FİNAL

Gelişim Psikolojisi
Aslı Uzbaş

 

09.01.2013 FİNAL

 

 

 

 

 

 

PERŞEMBE

 

 

17:00 – 17:50

Sınıf Yönetimi
Esergül Balcı

Ölçme ve Değ.
Murat Ellez

 

 

18:00 – 18:50

Sınıf Yönetimi
Esergül Balcı

 

10.01.2013 FİNAL

Ölçme ve Değ.
Murat Ellez

 

10.01.2013 FİNAL

 

 

19:00 – 19:50

Ölçme ve Değ.
Murat Ellez

Sınıf Yönetimi
Esergül Balcı

 

 

20:00 – 20:50

Ölçme ve Değ.
Murat Ellez

 

10.01.2013 FİNAL

Sınıf Yönetimi
Esergül Balcı

 

10.01.2013 FİNAL

 

 

 

 

 

 

CUMA

 

 

17:00 – 17:50

Eğitim Bil.Giriş
Namık Öztürk

 

Öğrenme ve Öğ.Kur
Hale Sucu

 

 

 

18:00 – 18:50

Eğitim Bil.Giriş
Namık Öztürk

 

11.01.2013 FİNAL

Öğrenme ve Öğ.Kur
Hale Sucu

 

11.01.2013 FİNAL

 

 

19:00 – 19:50

Öğrenme ve Öğ.Kur
Hale Sucu

Eğitim Bil.Giriş
Namık Öztürk

 

 

20:00 – 20:50

Öğrenme ve Öğ.Kur
Hale Sucu

 

11.01.2013 FİNAL

Eğitim Bil.Giriş
Namık Öztürk

 

11.01.2013 FİNAL

 


Hafta Sonu Final Sınav Programı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
BUCA EĞİTİM FAKÜLTESİ 2012 - 2013 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
PEDAGOJİK FORMASYON FİNAL SINAV PROGRAMI

 

GÜN

 

SAAT

C Şubesi

D Şubesi

E Şubesi

F Şubesi

DERS

DERS

DERS

DERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUMARTESİ

 

09:00 – 09:50

 

Öğrenme ve Öğ.
Günseli Girgin

Gelişim Psikolojisi
Şüheda Özben

Eğitim Bil.Giriş
Yaşar Yavuz

Sınıf Yönetimi
Necla Şahin

 

10:00 – 10:50

 

Öğrenme ve Öğ.
Günseli Girgin

 

05.01.2013 FİNAL

Gelişim Psikolojisi
Şüheda Özben

 

12.01.2013 FİNAL

Eğitim Bil.Giriş
Yaşar Yavuz

 

12.01.2013 FİNAL

Sınıf Yönetimi
Necla Şahin

 

05.01.2013 FİNAL

 

11:00 – 11:50

 

Gelişim Psikolojisi
Şüheda Özben

Öğrenme ve Öğ.
Günseli Girgin

Sınıf Yönetimi
Necla Şahin

Eğitim Bil.Giriş
Yaşar Yavuz

 

12:00 – 12:50

 

Gelişim Psikolojisi
Şüheda Özben

 

12.01.2013 FİNAL

Öğrenme ve Öğ.
Günseli Girgin

 

05.01.2013 FİNAL

Sınıf Yönetimi
Necla Şahin

 

05.01.2013 FİNAL

Eğitim Bil.Giriş
Yaşar Yavuz

 

12.01.2013 FİNAL

 

13:00 – 13:50

 

Ölçme ve Değ.
İ.Yurdabakan

Eğitim Bil.Giriş
Y.Zoraloğlu

Ölçme ve Değ.
M.Güvendi

Program Gel.
Metin Mısırlı

 

14:00 – 14:50

 

Ölçme ve Değ.
İ.Yurdabakan

 

05.01.2013 FİNAL

Eğitim Bil.Giriş
Y.Zoraloğlu

 

12.01.2013 FİNAL

Ölçme ve Değ.
M.Güvendi

 

05.01.2013 FİNAL

Program Gel.
Metin Mısırlı

 

12.01.2013 FİNAL

 

15:00 – 15:50

 

Eğitim Bil.Giriş
Y.Zoraloğlu

Ölçme ve Değ.
İ.Yurdabakan

Program Gel.
Metin Mısırlı

Ölçme ve Değ.
M.Güvendi

 

16:00 – 16:50

 

Eğitim Bil.Giriş
Y.Zoraloğlu

 

12.01.2013 FİNAL

Ölçme ve Değ.
İ.Yurdabakan

 

05.01.2013 FİNAL

Program Gel.
Metin Mısırlı

 

12.01.2013 FİNAL

Ölçme ve Değ.
M.Güvendi

 

05.01.2013 FİNAL

 

 

 

 

 

 

PAZAR

 

09:00 – 09:50

 

Program.Gel.
Necip Beyhan

Sınıf Yönetimi
Ali Aksu

Gelişim Psikolojisi
Bahar Mete

Öğrenme ve Öğ.
G.Özyılmaz

 

10:00 – 10:50

 

Program.Gel.
Necip Beyhan

 

13.01.2013 FİNAL

Sınıf Yönetimi
Ali Aksu

 

13.01.2013 FİNAL

Gelişim Psikolojisi
Bahar Mete

 

13.01.2013 FİNAL

Öğrenme ve Öğ.
G.Özyılmaz

 

13.01.2013 FİNAL

 

11:00 – 11:50

 

Sınıf Yönetimi
Ali Aksu

Program.Gel.
Necip Beyhan

Öğrenme ve Öğ.
G.Özyılmaz

Gelişim Psikolojisi
Bahar Mete

 

12:00 – 12:50

 

Sınıf Yönetimi
Ali Aksu

 

13.01.2013 FİNAL

Program.Gel.
Necip Beyhan

 

13.01.2013 FİNAL

Öğrenme ve Öğ.
G.Özyılmaz

 

13.01.2013 FİNAL

Gelişim Psikolojisi
Bahar Mete

 

13.01.2013 FİNAL