Foto Galeri
Yorum Hattı
Çok Okunanlar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Geomed 2010 İkinci Uluslar Arası Çoğrafya Sempozyumu
Geomed 2010 İkinci Uluslar Arası Çoğrafya Sempozyumu
Geomed 2010 Uluslar arası Coğrafya Sempozyumu Antalya'nın Kemer İlçesi'nde gerçekleştirilecek.

27 Mayıs 2010 09:38

Geomed 2010 Uluslar arası Coğrafya Sempozyumu Antalya'nın Kemer İlçesi'nde gerçekleştirilecek.

Antalya'nın Kemer İlçesi, Rose Hotels'de düzenlenecek olan Geomed 2010 2'inci Uluslar arası Coğrafya Sempozyumu, fiziki ve beşeri coğrafya, ekoloji, çevre konuları ile ilgili uzmanları bir araya getirecek.

Sempozyuma onur konuğu olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Mehmet Füzün'ün yanı sıra Amerika, Almanya,Belçika,Mısır, Yunanistan, Fransa,Romanya,İrlanda,İsrail, ve İran ülkelerden bilim adamları katılacak.

Sempozyumda afetler , akdeniz ekosistemleri, arazi bozulması, arazi kullanımı, arazi örtüsü değişimi, antroposen, beşeri ve kültürel coğrafya , biyocoğrafya, biyoçeşitlilik, coğrafi bilgi bilimi, coğrafyanın tarihi ve felsefesi, ekosistemler ,çevre eğitimi, çevre-insan etkileşimi,çölleşme, dağ ortamları,entegre havza yönetimi, iklim ve iklim değişikliği, jeomorfoloji, kıyı kullanım ve idaresi , kültürel ekoloji, paleoçevre, siyasi coğrafya, sulak alanlar, sürdürülebilir arazi kullanımı, şehir coğrafyası,sular coğrafyası vejetasyon, tarihi coğrafya,turizm, ekoturizm, geoturizm, toprak coğrafyası ve uzaktan algılama konuları işlenecek. Haber Fx

YAZARLAR
Video Galeri
Anket
Türkiye İsrail'e Nasıl Bir Karşılık Vermeli?
Gerekirse savaşalım: Donanmamızı İsrail açıklarına gönderelim
Diplomasi yapalım: Tüm dünyayı ayağa kaldıralım
Yapacak hiçbir şey yok