Papandreu, yarın İstanbul a geliyor - Wimbledon da Federer direkten döndü! - İspanya: 2 - Honduras: 0 - En Son Haberler - Villa attı, İspanya kazandı - İspanya - Honduras maçı (Maç özeti ve Goller) - Polonya da ilk turu Komorowski kazandı - ABD o iddiya hemen yanıt verdi - Türk gemileri, Bosna-Hersek in Neum Limanı ndan ayrıldı - İspanya - Honduras maçı (Maç özeti) - Marsel İlhan: Tarih Yazdım - Son Dakika - Polonya da sandık Komorowski dedi - Diyarbakır da karakol baskını: 1 şehit - İlhan: Tarih yazdım, çok mutluyum - Roberto Hilbert İstanbul a geldi - Erzurum da katliam gibi kaza yaşandı - Barış Ataş Trabzon da - Son Dakika Haberleri - Ortadoğu Dörtlüsü nü sevindiren karar - Erzurum da katliam gibi kaza - Çamaşır makinasına sıkıştı - Video - Sosyal Güvenlik Kurumu Kuşadası Şubesi Hizmete Açıldı - İstanbul da Kck Operasyonu: 20 Gözaltı - Son Dakika - Orta Doğu dörtlüsü İsrail in kararından memnun - On Numara çekildi - Dünya Kupası heyecanı TRT Haber de - On Numara çekilişi yapıldı. - Taner Yıldız a yumruğa 5 yıl istendi - Para Vermeyen Öğrenciye Karne Verilmediği İddiası - Son Dakika Haberleri - İsrail in Gazze kararı memnun etti - Hakkari şehitlerine son görev... - Türkiye de 2 kişiden biri tatil düşünmüyor - haber yeşiltepe

Geomed 2010 İkinci Uluslar Arası Çoğrafya Sempozyumu

27 Mayıs 2010 Perşembe 09:39 Geomed 2010 İkinci Uluslar Arası Çoğrafya Sempozyumu

Geomed 2010 Uluslar arası Coğrafya Sempozyumu Antalya'nın Kemer İlçesi'nde gerçekleştirilecek


Geomed 2010 Uluslar arası Coğrafya Sempozyumu Antalya'nın Kemer İlçesi'nde gerçekleştirilecek.
Antalya'nın Kemer İlçesi, Rose Hotels'de düzenlenecek olan Geomed 2010 2'inci Uluslar arası Coğrafya Sempozyumu, fiziki ve beşeri coğrafya, ekoloji, çevre konuları ile ilgili uzmanları bir araya getirecek.
Sempozyuma onur konuğu olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Mehmet Füzün'ün yanı sıra Amerika, Almanya,Belçika,Mısır, Yunanistan, Fransa,Romanya,İrlanda,İsrail, ve İran ülkelerden bilim adamları katılacak.
Sempozyumda afetler , akdeniz ekosistemleri, arazi bozulması, arazi kullanımı, arazi örtüsü değişimi, antroposen, beşeri ve kültürel coğrafya , biyocoğrafya, biyoçeşitlilik, coğrafi bilgi bilimi, coğrafyanın tarihi ve felsefesi, ekosistemler ,çevre eğitimi, çevre-insan etkileşimi,çölleşme, dağ ortamları,entegre havza yönetimi, iklim ve iklim değişikliği, jeomorfoloji, kıyı kullanım ve idaresi , kültürel ekoloji, paleoçevre, siyasi coğrafya, sulak alanlar, sürdürülebilir arazi kullanımı, şehir coğrafyası,sular coğrafyası vejetasyon, tarihi coğrafya,turizm, ekoturizm, geoturizm, toprak coğrafyası ve uzaktan algılama konuları işlenecek. Medya365Geomed 2010 İkinci Uluslar Arası Çoğrafya Sempozyumu ile ilgili tüm haberlerHaber Kaynağı :
Bu haber 60 defa okundu.

YORUMLAR

SON MAÇLAR