Page: 1 2 3 


Wed Nov 30, 2005 21:00:37
M.Fahri GÜRESİN
Türkiye


 

Belki çok geç rastladım ama mükemmel bir site..Lütfen Demiryolu araçlar ve özellikle traleybüsler (ne olur Ankara da olsun)ile ilgili daha çok bilgi ve foto.Tue Nov 15, 2005 16:27:35
Gülseren Mungan Yazuztürk
Orhan Berent arkadaşımızın, demiryollarına duyduğu derin sevgi ve güçlü bir sorumluluğun ürünü olan web sitesini hayranlıkla izledim. Bu son derece başarılı proje için kendisini ve yol arkadaşlarını içtenlikle kutluyorum.
Her biri geleceğe tarihsel bir belge olarak kalacak görüntülerle onlara eşlik eden sevgi ve hüzünle dokunmuş metinlerin adeta bir film tadında akıp gittiği sitede; hat boylarındaki ahşap traverslerin ve sararmış, kurumuş otların kokuları bile özenle kayda geçirilmiş. Kaybolup gidecek İzmir trenlerine son bir selam gönderen bu çalışmayı, onlar için yakılmış bir ağıt olarak da okuyabiliriz.
Bugün her yeni fotoğraf karesinde öncekinden bir şeyler kaybetmiş olarak karşımıza çıkan demiryollarımızın bir gün hak ettiği ilgiyi görmesi, umarım hayal değildir.

Gülseren Mungan Yavuztürk


Tue Nov 15, 2005 16:26:52
Alper Duryaz
Orhan Bey sizi tebrik ederim siteniz bizlere cok guzel
bir kaynak olmus. Ben Izmir ve cevresini pek iyi
bilmiyordum ama siteniz sayesinde gidip gormus kadar
oldum. Tabi bunlari cekerken yasadiginiz anilari da
zaten grupta yazmistiniz. Benzer sekilde bende kendi
yasadigim Istanbul ve cevresindeki illerin fotolarini
cektim ve bu isin zorlugunun farkindayim. Suanda
elimde yuzlerce foto var ama maalesef bunlari
duzenleyecek vaktim olmadigindan bir site
olusturamadim.
Saygılar,
Alper


Tue Nov 15, 2005 16:26:07
Şafak Aktaş
Orhan abiEllerine saglik!

Bir tarih ancak bu kadar guzel anlatilabilirdi. Yakin arkadas olmamizin otesinde, grubumuz adina diyebilirim ki; Turkiye Demiryollari ve Izmir icin yaptigin her sey, verdigin tum emek ve doktugun tum terler sana helal olsun. Iyi ki varsin, hep varol...Not: Naldoken'de cektigin iki DE24000'in bagli oldugu yuk treni cok orijinal olmus. Ben daha once hic Amerikanvari bir sekilde DE24(duz)+DE24(anav an)+vagonlar seklinde bir yuk treni teskili gormemistim Turkiye yollarinda. Guzel yakalamissin ne diyeyim...


Safak Aktas
Turkish Trains 3D Team
http://www.turkisht rains3d.com
Wed Oct 26, 2005 23:48:35
tobaccos
turkiye


 

ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş fakat merak ediyorum demiryolcu musunuz?
sizi daha yakından tanımak isterim. Size yardımc olabileceğimi düşünüyorum.mail ve msn adresimden bana ulaşabilirsiniz. iyi günler...


Sun Oct 23, 2005 20:02:16
tülin tansuker
turkey


 

orhan bey daha önce sitenizi gezmiştim ve beğenmiştim ilginç bir site olmuş, son zamanlarda trenler bölümünüzü yenilemişsiniz izmir'in farklı bir yüzünü sayenizde gördüm ve çok beğendim ellerinize ve ayaklarınıza sağlık başarılarınızın devamını dilerim.....:


Sun Oct 16, 2005 00:28:36
demiryolcu35
İZMİROrhan Abi,
Siteyi daha yeni gezebildim.Süper çalışma yapmışsın.Ellerine saglık.Görüşmek üzere.Sıtkı


Wed Oct 05, 2005 00:25:32
Mustafa Noyan
İstanbul

 


Güzel sayfalarınıza zevkle takip ediyorum,
tüm demiryolseverlere selamlar


Mon Jul 11, 2005 09:57:13
semih yaşar
Türkiye
Orhan Bey
Ellerinize sağlık çok güzel bir site. Bu anıları ve bilgileri bizlerle paylaştığınız ve geçmişe ışık tuttuğunuz içiğn teşekkürler. İnşallah ileride yeniden troleybüs gelecektir Türkiye'ye. En azından dünyada yeniden bir canlanma yaşanıyor troleybüs konusunda , yetkililerinde bunu farkedip çevreci bir ulaşım sistemi olan troleybüsü gündemlerine alırlar.


Wed Jun 29, 2005 20:09:05
kurtaranadam
turkiye


 

keyif aldim. gayet guzel olmus. tekrar tekrar okumak dahi ayni lezzeti verecektir. tebrik ediyorum.mon 27 Feb, 2006 13:15
Bülent Karaca
turkiye


 Değerli Orhan Hocam,
İzmir Ulaşımı ve Demiryolları konularındaki Çalışmalarınızı Sayfalarınızdan Büyük Bir Zevkle Takip Etmekteyim..Bu Güzel Çalışmalarınızla Bizleri Aydınlattığınız ve Emekleriniz İçin Teşekkür Ederim..
Bir Demiryolcu Olarak Sizin Gibi Değerli Bir Demiryolu ve Demiryolcu Dostuyla Tanıştığım İçin Kendimi Şanslı Hissediyorum..
Çalışmalarınızı Hep Takip Edeceğim..Başarılar Dilerim..
 
E-mail : karacamail@mynet.com
Site : http://sitekaraca.sitemynet.com